image

PeyamaKurd - Liverpool ve Real Madrid bu akşam karşı karşıya gelecek. Real Madrid'in Uruguaylı orta saha oyuncusu Federico Valverde ise, Şampiyonlar Ligi finali ile ilgili ilginç bir açıklamaya yer verdi.

Valverde'nin bu açıklamaları ise kamuoyunda tartışmalara neden oldu. Federico Valverde açıklamalarında şampiyonluk kupası için eşini bile feda etmekten çekinmeyeceğini dile getirdi.

Liverpool ile oynayacakları Şampiyonlar Ligi finali öncesi Real Madrid'in Uruguaylı oyuncusu Federico Valverde çarpıcı açıklamalarda bulundu.

"Oğlum hariç, eşimi feda edebilirim"

Şampiyonlar Ligi kupasını hayal ettiğini ve onun için her şeyi yapabileceğini söyleyen Valverde'den skandal bir açıklama geldi.

Federico Valverde açıklamalarında, final için iyi odaklandığını söyleyerek şu sözlere yer verdi:

"Şampiyonlar Ligi kupası, tüm oyuncuların hayallerini süsleyen, eşsiz bir kupa. Onu kazanmak için hayatımdaki bir çok şeyden vazgeçebilirim. Oğlum hariç tabii ki, ancak eşimden emin değilim. Eşimi bile feda edebilirim diye düşünüyorum."

Ayrıca Valverde, Liverpool'un Mısırlı yıldızı Mohamed Salah'ın finalde Real Madrid ile eşleşmek istediklerini söylemesini değerlendirerek, "Bu saygısızca bir açıklama. Real Madrid gibi müzesinde 13 tane Şampiyonlar Ligi kupası bulunan bir kulübe yönelik bu tarz açıklamalar yapmamalısınız" ifadesini kullandı.

Bu sezon Real Madrid ile 45 resmi maça çıkan Fede Valverde, 1 gol 1 asistlik performans gösterdi.