image

PeyamaKurd- Chelsea Teknik Direktörü Maurizio Sarri, Premier Lig'in en iyi kadrosunun Manchester United'da olduğunu ifade etti.

Chelsea-Manchester United maçı, 20 Ekim 2018 (bugün) saat 14:30'ta başlayacak. Sarri, Manchester United maçı öncesi Mourinho ve Kırmızı Şeytanlar'dan övgüyle bahsetti.

Maurizio Sarri basın toplantısında verdiği demeçte, "Manchester çok güçlü bir ekip, belki de isim isim incelersek en iyi kadroya onların sahip olduğunu ifade edebiliriz. Şu anda Manchester City takım olarak çok daha iyi, fakat dediğim gibi isim isim incelenirse United daha iyi” diye konuştu.

Son haftalarda İngiliz medyasında sık sık eleştirilen Mourinho’ya ilişkin de açıklamalarda bulunan İtalyan hoca, "Gittiği her takımda çok önemli etki bırakmış bir isimden bahsediyoruz. Kazanmadık kupa bırakmadı. Bence ben dahil herkes ona fazlasıyla saygı duymalı. Onun dünyanın en iyi teknik adamlarından biri olduğunu düşünüyorum” sözlerini kullandı.

Jose Mourinho ise maç öncesi, “Kendimi 90 dakika boyunca kontrol etmeye çalışacağım. Taraftarlara saygı göstermek durumundayım. Sonuçta birçok anımın olduğu kulübe karşı bir maç yapacağız. Ancak yarın (bugün) yüzde 100 bir Manchester United’lı olacağım” dedi.