image

PeyamaKurd - A Star is Born filmindaki performansıyla dikkatleri çeken Lady Gaga, Bullet Train'in oyuncu kadrosuna dahil oldu.

Geçtiğimiz günlerde Michael Shannon'ın kadroya katıldığı haberlerinin ardından bu kez yıldız müzisyen ve oyuncu Lady Gaga'nın Bullet Train'de rol alacağı açıklandı.

A Star Is Born ile büyük bir başarı elde edip Oscar ödülü sahibi olan Lady Gaga'nın yeni projesindeki rolü henüz bilinmiyor.

Bullet Train, Maria Beetle'ın kitabından uyarlanarak beyazperdeye aktarılıyor.

“Biden için ağlamıştı”

Amerika Birleşik Devletleri Başkanlık seçimlerinde kazanan Joe Biden olmuştu. Trump ile kıyasıya bir yarışa giren Biden, ABD'nin 46. Başkanı seçilmişti.

Seçimde Joe Biden'ı destekleyen şarkıcı Lady Gaga, Biden'ın başkan olmasından sonra gözyaşlarını tutamadı.

Gaga, Instagram hesabından yaptığı açıklamada, "Amerikan halkı için insanlığın gördüğü en büyük iyilik ve cesaret eylemlerinden birini gerçekleştirdiniz." dedi.

Lady Gaga’nın babası Joe Germanotta, Donald Trump’ın kızına yönelik sözlerine rağmen, Trump'ı desteklemişti.

“Trump Gaga’yı eleştirmişti”

Trump, Pensilvanya’daki son mitinginde, kendisinden sonra aynı yerde miting yapacak olan Joe Biden’a destek için Lady Gaga’nın sahne alacak olmasını eleştirmişti.

Trump, mitinginde Biden destekçisi ünlülerden Lady Gaga’nın yanı sıra Jon Bon Jovi’ye de kendi üslübuyla tepki göstermişti.

Trump, “Şimdi onun (Joe Biden) Lady Gaga’sı var. Lady Gaga çok iyi değil. Size bir sürü hikaye anlatabilirim. Size Lady Gaga hakkında hikayeler anlatabilirim. Onun hakkında pek çok şey biliyorum. Ve Jon Bon Jovi mi? Her zaman görüyorum onu, bana yalakalık yapıyor: ‘Oo Sayın Başkan!’” ifadelerini kullanmıştı.