image

PeyamaKurd - Tayvan'ın kuzeybatı eyaleti Hsinchu'nun Hukou kasabasında bulunan evde adının Lee olduğu açıklanan 58 yaşındaki kadın, yaklaşık 1 ay önce boşandığı 56 yaşındaki eski kocası Chen'in evine gitti.

Evli olduğu süre boyunca aldatıldığını öğrendiği için öfkeden deliye dönen kadın, hiçbir şey olmamış gibi kocasının yanına gitti ve kendisiyle ilişkiye girmeye ikna etti. İkili cinsel ilişkiye başlayacakları sırada öfkeli kadın eline aldığı makasla cinsel organını kesti. Bununla yetinmeyen kadın ardından adamın yumurtalıklarını da kopardı.

Kestiği cinsel organları önceden asitle doldurduğu klozete atan kadınının, "Eğer ben sahip olamazsam, kimse sahip olamaz" dediğini aktardı.

Polis yetkilileri, olayın sabahında talihsiz adamın telefonu ile olay yerine gittiklerinde korkunç manzarayla karşılaştıklarını ifade etti.

Adam, daha büyük şiddet görmekten korktuğu için kendisini tuvalete kilitleyerek polislere telefon açmıştı.

Yerel medyada çıkan haberlere göre yaklaşık iki yıldır işsiz olan Chen, 1 ay kadar önce eşinden boşandı. Ancak eşi Lee, parasının ve erkekliğinin gücünü kullanarak Chen'in kendisini aldattığına inanıyordu.